Nasza oferta

Oferujemy rozrywkę, emocje i zabawę przy użyciu najnowszej technologii VR, która przeniesie Cię w samo centrum wirtualnej rzeczywistości. Wynajmij Gogle VR na przyjęcie urodzinowe, wieczór kawalerski, bądź, jako atrakcję na różnego rodzaju imprezy w gronie przyjaciół i rodziny.

Zgłąb nowoczesny wymiar precyzji korzystając z dwóch kontrolerów ruchu PlayStation Move oraz kontrolera celowniczego PS VR Aim Controller. Odkryj niezbadany świat tajemnic i przygód dzięki naszym Goglom.

VR to doskonały sposób by zacieśnić więzi, poprawić relacje, dobrze się bawić. To gwarancja wyjątkowego spędzenia czasu, przeżycia wyprawy życia, poznania odległego wszechświata oraz doświadczenia silnych bodźców i doznań. To także sportowe rywalizacje i odkrywanie muzycznych obszarów.

Nie musisz wydawać tysięcy złotych na kompletny sprzęt oraz kupować kilkudziesięciu gier by móc przenieść się w inny wymiar. Dzięki naszej wypożyczalni, w niskiej cenie możesz wypożyczyć kompletny zestaw Playstation VR wraz z niesamowitą kolekcją gier.

Zestaw zawiera:

  • gogle PlayStation VR
  • kamera PlayStation
  • 2 kontrolery ruchu PlayStation Move
  • kontroler celowniczy
  • dostęp do wszystkich 44 gier

Drzwi do innego wymiaru
Nowa jakość rozrywki Zobacz film